Udělej někomu radost voucherem na individuální fotokurz nebo na úpravu fotografií

thin

Fotokurz pro začátečníky

Chcete se naučit ovládat vaši zrcadlovku snadno a rychle? Nebo byste se rádi naučili upravovat vaše fotografie? V tom případě jste tady správně. Stačí vyplnit formulář nebo zanechat telefonní číslo a já se vám ozvu zpět s volným termínem vašeho kurzu. Ano, tak jednoduché to je. Navíc veškeré kurzy probíhají individuálně! Více.

Staň se fotografem

Chceš se naučit s fotoaparátem jako profesionál?Jasně, že chceš! Připravím pro vás individuální program na míru, dle vašich požadavků. Zní to dobře? Jasně.Navíc všechny kurzy probíhají individuálně. Více

Nauč se upravovat fotky jako profesionál.

Ovládni tajemství Photoshopu nebo Lightroomu a dostaň své fotografie na vyšší úroveň. Více.

Povídá se…

“Dozvěděl jsem se spoustu užitečných informací pro fotografa začátečníka pod odborným dozorem.”

“skvělý přístup, díky panu Holému jsem konečně pochopila, jak správně nastavit “svůj” fotoaparát pro perfektní fotku. Bylo to velmi příjemné 🙂 ”

“Naprosto úžasný přístup, naučil jsem se toho spoustu a nelituji jediné investované koruny. Jsem opravdu nadšený a rozhodně mě to posunulo o miliony kilometrů v mém fotografování dále… ”

Individuální přístup, ochotný školitel. 🙂

osobní přístup a kvalifikovanost výkladu. 

Super trpělivý přístup pana fotografa.100% spokojenost! 

Fotokurz pro začátečníky

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny majitele digitálních fotoapárátů, kteří chtějí mít své fotografické výsledky pod kontrolou.Pro ty co chtějí začít fotit nejen v automatickém režimu.Pro všechny fotografické nadčence, kteří si chtějí rozšířit znalosti a osvojit dovednosti digitální fotografie.

Musím mít předchozí znalosti s ovládáním fotoaparátu?

Není potřeba předchozích znalostí. Focení je především zábava, proto fotokurzy probíhají v uvolněné, přátelské atmosféře a v tempu, které vám vyhovuje.Jak již bylo zmíněno fotokurz je individuální, proto máte možnost si kurz přizpůsobit vašim potřebám a znalostem. Veškeré teoretické informace si ukážeme ihned v praxi a tím si tak lépe zapamatujete vše probrané.Dozvíte se jak správně nastavit Iso, čas, clonu, jak pracovat s přirozeným světlem a jakým způsobem o fotografii přemýšlet.

Co si vezmete s sebou:

Fotoaparát libovolné značky s možností manuálního nastavení, naformátovanou paměťovou kartu, nabitý akumulátor.

Poznámka ke kurzu:

Kurz probíhá v Plzni Kurz je individuální a většinou rozdělen na dvě části. V první části (1hod.) probíhá terorie tzn. Seznámení s fotoaparátem a ovládacími prvky, iso, čas a clonu.V druhé části (2hod.) probíhá praktické focení ve městě.

Kam se mám dostavit:

Pod Všemi svatými 24, Plzeň, Roudná

Délka kurzu: 3 hodiny

Cena kurzu: 1 990 Kč

Fotokurz: Staň se fotografem

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny majitele digitálních fotoaparátů, kteří chtějí mít své fotografické výsledky pod kontrolou. Pro ty co mají větší očekávání a chtějí své dovednosti dostat na nejvyšší možnou úroveň. Pro ty co zajímá úprava fotografií, focení bleskem nebo pomocí studiových světel. Zajímá vás jak prezentovat vaše fotografie a jak si připravit portfolio?Tak právě pro vás je tento kurz ideální.

Hlásíte se na uměleckou školu nebo fotografickou školu? Rád vás provedu celým procesem od úplných začátků a po profesionální techniky.

Musím mít předchozí znalosti s ovládáním fotoaparátu?

Není potřeba předchozích znalostí. Focení je především zábava, proto fotokurzy probíhají v uvolněné, přátelské atmosféře a v tempu, které vám vyhovuje.

Co si vezmete s sebou:

Fotoaparát libovolné značky s možností manuálního nastavení, stativ, naformátovanou paměťovou kartu, nabitý akumulátor.

Poznámka ke kurzu:

Kurz probíhá v Plzni Kurz je individuální. Kurz je rozdělen do několika bloku od teorie, praxe napříč všemi fotografickými disciplínami.

Kam se mám dostavit:

Pod Všemi Svatými 24, Plzeň – Roudná

Cena kurzu: na základě podrobné konzultace bude stanovena cena. Záleží jaké znalosti již máte a co od kurzu očekáváte.

Hodinová sazba se pohybuje kolem 750 ,- za hodinu.

Fotokurz: Úprava fotografií – Photoshop

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny, kteří chtějí své fotografie povznést na další úroveň a zároveň chtějí zaujmout své publikum na první pohled.Plánujete psát blog, chcete se stát influencrem nebo se prostě jen chcete naučit něco nového?Tak právě pro vás je kurz úpravy fotografií ideálním řešením.

Musím mít předchozí znalosti s úpravou fotografií?

Není potřeba předchozích znalostí. Především je to zábava, takže kurzy probíhají v uvolněné, přátelské atmosféře a v tempu, které vám vyhovuje.

Co si vezmete s sebou:

Nainstalovaný program Photoshop – jakoukoliv verzi. Popřípadě po předchozí domluvě je možnost zapůjčení počítače s programem po dobu výuky.

Poznámka ke kurzu:

Kurz probíhá v Plzni a je individuální.

Co se naučím?

Celý proces, od otevření fotografie, způsoby úpravy, veškeré nástroje na úpravu fotografií, jak správně postupovat, workflow, tipy – triky, klávesové zkratky, vrstvy, masky a následný export.

Kam se mám dostavit:

Pod Všemi svatými 24, Plzeň, Roudná

Délka kurzu:

5 hodin

Cena kurzu:

4899,-


Fotokurz: Úprava fotografií – Lightroom

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny, kteří chtějí své fotografie povznést na další úroveň a zároveň chtějí zaujmout své publikum na první pohled.Plánujete psát blog, chcete se stát influencrem nebo se prostě jen chcete naučit něco nového?Tak právě pro vás je kurz úpravy fotografií ideálním řešení.

Musím mít předchozí znalosti s ovládáním fotoaparátu?

Není potřeba předchozích znalostí. Především je to zábava, takže kurzy probíhají v uvolněné, přátelské atmosféře a v tempu, které vám vyhovuje.

Co si vezmete s sebou:

Nainstalovaný program Lightroom – jakoukoliv verzi. Popřípadě po předchozí domluvě je možnost zapůjčení počítače s programem během výuky nebo nainstalovaný Lightroom mobile ve vašem mobilním telefonu.

Co se naučím?

Celý proces, od importu fotografií, základní i pokročilé úpravy, workflow, vytváření presetů, úprava presetů, práce s barvami a efekty, selekce..

Kam se mám dostavit: Pod Všemi svatými 24, Plzeň, Roudná

Délka kurzu: 2 hodiny

Cena kurzu: 1699,-

Nechcete cestovat za kurzy?

Nově mohou kurzy proběhnout přes Skype, kde nasdílíme obrazovku a celý kurz může proběhnout z pohodlí vašeho domova.