Individuální fotografické kurzy

Staň se fotografem

Fotokurz pro začátečníky

Chcete se naučit ovládat vaši zrcadlovku snadno a rychle? Nebo byste se rádi naučili upravovat vaše fotografie? V tom případě jste tady správně. Stačí vyplnit formulář nebo zanechat telefonní číslo a já se vám ozvu zpět s volným termínem vašeho kurzu. Ano, tak jednoduché to je. Navíc veškeré kurzy probíhají individuálně! Více.

Staň se fotografem

Chceš se naučit s fotoaparátem jako profesionál?Jasně, že chceš! Připravím pro vás individuální program na míru, dle vašich požadavků. Zní to dobře? Jasně.Navíc všechny kurzy probíhají individuálně. Více

Vouchery jako dárek

Udělejte radost svým blízkým Individuálním fotokurzem pouze pro ně!. Poptat teď.

Povídá se...

“Dozvěděl jsem se spoustu užitečných informací pro fotografa začátečníka pod odborným dozorem.”

“skvělý přístup, díky panu Holému jsem konečně pochopila, jak správně nastavit "svůj" fotoaparát pro perfektní fotku. Bylo to velmi příjemné 🙂 ”

“Naprosto úžasný přístup, naučil jsem se toho spoustu a nelituji jediné investované koruny. Jsem opravdu nadšený a rozhodně mě to posunulo o miliony kilometrů v mém fotografování dále... ”

Individuální přístup, ochotný školitel. 🙂

osobní přístup a kvalifikovanost výkladu. 

Super trpělivý přístup pana fotografa.100% spokojenost! 

Fotokurz pro začátečníky

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny majitele digitálních fotoapárátů, kteří chtějí mít své fotografické výsledky pod kontrolou.Pro ty co chtějí začít fotit nejen v automatickém režimu.Pro všechny fotografické nadčence, kteří si chtějí rozšířit znalosti a osvojit dovednosti digitální fotografie.

Musím mít předchozí znalosti s ovládáním fotoaparátu?

Není potřeba předchozích znalostí. Focení je především zábava, proto fotokurzy probíhají v uvolněné, přátelské atmosféře a v tempu, které vám vyhovuje.Jak již bylo zmíněno fotokurz je individuální, proto máte možnost si kurz přizpůsobit vašim potřebám a znalostem. (domluvit si termín)Veškeré teoretické informace si ukážeme ihned v praxi a tím si tak lépe zapamatujete vše probrané.Dozvíte se jak správně nastavit Iso, čas, clonu, jak pracovat s přirozeným světlem a jakým způsobem o fotografii přemýšlet.

Co si vezmete s sebou:

Fotoaparát libovolné značky s možností manuálního nastavení, naformátovanou paměťovou kartu, nabitý akumulátor.

Poznámka ke kurzu:

Kurz probíhá v Plzni Kurz je individuální a většinou rozdělen na dvě části. V první části (1hod.) probíhá terorie tzn. Seznámení s fotoaparátem a ovládacími prvky, iso, čas a clonu.V druhé části (2hod.) probíhá praktické focení ve městě.

Kam se mám dostavit:

Pod Všemi Svatými 24, Plzeň - Roudná

Cena kurzu: 1 990 Kč

Fotokurz: Staň se fotografem

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny majitele digitálních fotoaparátů, kteří chtějí mít své fotografické výsledky pod kontrolou. Pro ty co mají větší očekávání a chtějí své dovednosti dostat na nejvyšší možnou úroveň. Pro ty co zajímá úprava fotografií, focení bleskem nebo pomocí studiových světel. Zajímá vás jak prezentovat vaše fotografie a jak si připravit portfolio?Tak právě pro vás je tento kurz ideální.

Hlásíte se na uměleckou školu nebo fotografickou školu? Rád vás provedu celým procesem od úplných začátků a po profesionální techniky.

Musím mít předchozí znalosti s ovládáním fotoaparátu?

Není potřeba předchozích znalostí. Focení je především zábava, proto fotokurzy probíhají v uvolněné, přátelské atmosféře a v tempu, které vám vyhovuje.

Co si vezmete s sebou:

Fotoaparát libovolné značky s možností manuálního nastavení, stativ, naformátovanou paměťovou kartu, nabitý akumulátor.

Poznámka ke kurzu:

Kurz probíhá v Plzni Kurz je individuální. Kurz je rozdělen do několika bloku od teorie, praxe napříč všemi fotografickými disciplínami.

Kam se mám dostavit:

Pod Všemi Svatými 24, Plzeň - Roudná

Cena kurzu: na základě podrobné konzultace bude stanovena cena. Záleží jaké znalosti již máte a co od kurzu očekáváte.

Hodinová sazba se pohybuje kolem 650 ,- za hodinu.

Chcete se přihlásit?

If you want to take your cooking skills up another notch then it might be time to look at changing to a gas stove.

Telefon

+420 733 120 164

Address

Pod Všemi svatými 24, Plzeň

Socials