top of page

INDIVIDUÁLNÍ 
fotokurz pro začátečníky

logo_JA_outlined_Kreslicí plátno 1.png

INDIVIDUÁLNÍ FOTOKURZ

Můj individuální fotografický kurz pro začátečníky je skvělou příležitostí pro všechny, kteří se chtějí naučit fotografovat. Kurz je navržen tak, aby se studenti naučili základním principům fotografování a získali základní znalosti o fotografické technice. Učím studenty, jak správně nastavit fotoaparát, jak vybrat správný objektiv, jak nastavit expozici a jak vybrat správné světelné podmínky. Také se učíme, jak vytvářet kreativní kompozice a jak vytvářet kvalitní fotografie. Kurz je skvělou příležitostí pro všechny, kteří se chtějí naučit fotografovat a vytvářet kvalitní fotografie.

Fotokurz Pro Začátečníky

Fotokurz pro začátečníky

Kurz je individuální

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny majitele digitálních fotoapárátů, kteří chtějí mít své fotografické výsledky pod kontrolou. Pro ty co chtějí začít fotit nejen v automatickém režimu. Pro všechny fotografické nadšence, kteří si chtějí rozšířit znalosti a osvojit znalosti a dovednosti digitální fotografie.

Musím mít předchozí znalosti s ovládáním fotoaparátu?

Není potřeba předchozích znalostí. Focení je především zábava, proto fotokurzy probíhají v uvolněné, přátelské atmosféře a v tempu, které vám vyhovuje. Jak již bylo zmíněno fotokurz je individuální, proto máte možnost si kurz přizpůsobit vašim potřebám a znalostem. Veškeré teoretické informace si ukážeme ihned v praxi a tím si tak lépe zapamatujete vše probrané.

Co si vezmete s sebou:

Fotoaparát libovolné značky s možností manuálního nastavení, naformátovanou paměťovou kartu, nabitý akumulátor.

 

Poznámka ke kurzu:

Kurz probíhá v Plzni a je individuální.

Dozvíte se jak správně nastavit Iso, čas, clonu, jak pracovat s přirozeným světlem, jaké jsou ideální podmínky pro focení a jaké nikoliv.

Dále si vysvětlíme vyvážení bílé barvy, ostřící režimy a jak je využit v praxi. V druhé části tohoto kurzu si vše probrané ukážeme přímo v praxi. Fotit budeme buď v interiéru za nepříznivého počasí nebo venku v ulicích města.  

Kam se mám dostavit?

Pod Všemi svatými 24, Plzeň, Roudná

Délka kurzu: 3 hodiny

 

Cena kurzu: 1 990 Kč

Fotokurz
​Úprava fotografií Photoshop

Kurz je individuální

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny, kteří chtějí své fotografie povznést na další úroveň a zároveň chtějí zaujmout své publikum na první pohled.

Plánujete psát blog, chcete se stát influencrem nebo se prostě jen chcete naučit něco nového?

 

Tak právě pro vás je kurz úpravy fotografií ideálním řešením.

Musím mít předchozí znalosti s úpravou fotografií?

Není potřeba předchozích znalostí. Především je to zábava, takže kurzy probíhají v uvolněné, přátelské atmosféře a v tempu, které vám vyhovuje.

Co si vezmete s sebou:

Nainstalovaný program Photoshop – jakoukoliv verzi. Popřípadě po předchozí domluvě je možnost zapůjčení počítače s programem po dobu výuky.

Poznámka ke kurzu:

Kurz probíhá v Plzni a je individuální.

Co se naučím?

Celý proces, od otevření fotografie, způsoby úpravy, veškeré nástroje na úpravu fotografií, jak správně postupovat, workflow, tipy – triky, klávesové zkratky, vrstvy, masky a následný export.

Kam se mám dostavit:

Pod Všemi svatými 24, Plzeň, Roudná

Délka kurzu:

5 hodin

 

Cena kurzu:

4899,-

Tropical Leaves
Uprava_ Fotografii
DSC05841.JPG

KDO JSEM? 

Jmenuji se Jaroslav Holý a mou vášní je vizuální tvorba. Ve videu a fotografii jsem jako ryba ve vodě.

Za moji 18-ti letou praxi v tomto kreativní světe jsem měl možnost vyzkoušet různé druhy fotografických disciplín od focení portrétů, svateb, rodinných fotografií, sportovních klání, fashion fotografii, street foto a další. 

Povídá se ...

“Dozvěděl jsem se spoustu užitečných informací pro fotografa začátečníka pod odborným dozorem.”

Individuální přístup

 ochotný školitel. 🙂

bottom of page