top of page
kosmetické výrobky
3_rot_combo_hroty.jpg
karbonový rafek

PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE

V dnešním světě sociálních medií a velké konkurence je kvalitní - profesionální fotografie nezbytnou součástí vašeho portfolia. Pokud chcete uspět, zaujmout Vaše zákazníky na první pohled měli byste Vás a Vaše produkty  prezentovat tím nejlepším možným způsobem. 

DSC07895copy.jpg
DSC05077web.jpg
DSC05088copyweb.jpg

FOTOGRAFIE
NEMOVITOSTÍ

Fotografie prodává.U nemovitostí jakéhokoliv typu to platí dvojnásobně. Vlastníte hotel nebo prodáváte - pronajímáte nemovitost a potřebujete zaujmout potenciální klienty? Právě pro vás připravím profesionální prezentaci nemovitostí a to včetně video prohlídky nemovitosti, která přiláká potenciální kupce či nájemce.

Kotva 1

PRODUKTOVÉ VIDEO

Vytvořím profesionální produktové video, které předvede váš produkt nebo službu v tom nejlepším světle.. Všechna naše produktová videa jsou profesionálně natáčena a upravována. Konečné video bude optimalizováno pro maximální konverzi. 

PROMO VIDEO

Propagační video lze použít k tomu, abyste vašim zákazníkům umožnili ukázat Vás nebo Vaše produkty a služby tímto atraktivním způsobem. Co nezvládne fotografie, zvládne profesionální promo video. Propagační video může být skvělým způsobem, jak přilákat pozornost k vaší značce nebo produktu.

360°FOTOGRAFIE

Když nakupujete online, bude trvat jen pár sekund, než se web načte. Proto v dnešním online prostředí musíte vždy hledat nové způsoby, jak okamžitě zaujmout potenciální zákazníky při zobrazování vašich produktů. To je 360 stupňová fotografie. Zlepší zážitek zákazníka z nakupování, ale také zvýší vnímanou kvalitu a pověst vašeho webu. 

Pánské doplňky

Online Marketing

Začínáte s online obchodem a nevíte jak přilákat zákazníky?

Chcete začít s reklamou na Instagramu, Facebooku nebo Googlu a představit své produkty, služby veřejnosti? 

Nevíte si rady se sociálními  sítěmi?

Nejste vidět na Googlu?

Nevíte jaké zvolit fotografie do reklamy nebo jaká je ideální délka promo videa? 

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ne nebo nevím, tak se na mne obraťte a domluvte si konzultační hodinu (y), kde vše společně probereme. 

Online markting
bottom of page