(c) Jaroslav Holy 2017

Svatba

"Nafotím váš svatební den podle vašich představ a společně vytvoříme krásné vzpomínky na celý život."

01
Jak si domluvit focení vaší svatby?

Můžete mě kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky na telefoním čísle 733 120 164. Jsem k zastižení kdykoliv v týdnu od 8:00 do 20:00 v sobotu od 11:00 do 20:00

02
Jaký je další postup?

Při prvním kontaktu vám sdělím potřebné informace a podle nich se rozhodnete zda využijete mých služeb. Ve většině případů si domluvíme osobní schůzku, kde máme možnost poznat jeden druhého a probrat veškeré detaily vaší svatby. Poradím vám jak naplánovat váš svatební den tak, abyste si ho co nejvíce užili a nemuseli řešit organizační záležitosti.

03
Jaká je ideální délka focení svatebního dne?

Nejlepší volba je celodenní focení. Celodenní focení zahrnuje focení příprav, kde mám možnost vyfotit spoustu zajímavých detailů, které krásně doplňují fotografie z celého dne. Dále probíhá focení obřadu, hromadných, rodinných fotografií, focení hostiny, párové focení, krájení dortu a prvního novomaželského tance. V tomto rozsahu mám čas zdokumentovat váš svatební den a vybrat tak nejlepší snímky z celého dne. Pokud preferujete raději kratší focení, rád vám nafotím jen obřad nebo jakoukoliv část svatebního dne.

04
Kdy budou svatební fotografie hotové?

Svatební sezóna je velice vytížená proto svatební fotografie odevzdávám přibližně do 3 - 4 týdnů od nafocení vašeho svatebního dne.

05
Dostaneme upravené fotografie?

Ano samozřejmě. Vaše svatební fotografie jsou odevzdány upravené, vyretušované a dodané v plném rozlišení.

06
Kolik stojí nafocení svatby?

To záleží na délce focení a místě konkrétně na vzdálenosti místa konání. Zda svatba bude na jednom místě nebo zda se bude přejíždět na další místa. Veškeré podrobnosti vám rád sdělím osobně po telefonu nebo mě můžete zaslat dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře.